EARN MONEY POINTS AFTER EACH ORDER | BIKINIVEMAYO.COM 
Shopping Cart 0

لا يوجد لديك عناصر في سلة التسوق الخاصة بك.

Add products to it. Check out our wide range of products!

Blog

Plaj Alışverişinizi Tamamlamak İçin Yapmanız Gerekenler

0 Comment(s)

Havaların ısınmasıyla birlikte herkes tatil planlarını yapmaya başladı. Peki tatil ya da plaj alışverişinizde ihtiyacınız olanlar neler? Ah şunu unuttum dememek için sizlere yanınızda bulunması gerekenleri tek tek maddeledik.

İşte plaja gitmeden önce almanız gereken bazı temel öğeler:

  1. Mayo/Bikini: Plajda yüzme için bir mayo veya bikini almanız önemlidir. Rahat bir şekilde hareket etmenizi sağlayacak bir model seçebilirsiniz.

  2. Şort/Yazlık Elbiseler: Plajda rahat hissetmek için hafif ve serinletici şortlar veya yazlık elbiseler tercih edebilirsiniz.

  3. Plaj Havlusu: Güneşlenirken veya plajda dinlenirken üzerine serilebileceğiniz büyük bir plaj havlusu almanız önemlidir.

  4. Şapka/Güneş Gözlüğü: Güneşin zararlı etkilerinden korunmak için bir şapka ve güneş gözlüğü edinmek önemlidir. Geniş kenarlı bir şapka ve güneş gözlüğü, gözlerinizi güneşin parlaklığından koruyacaktır.

  5. Güneş Kremi: Plajda güneşin zararlı UV ışınlarına karşı korunmak için yüksek faktörlü bir güneş kremi kullanmanız önerilir. SPF 30 veya üzeri bir koruma faktörü tercih edebilirsiniz.

  6. Plaj Terliği/Sandalet: Plajda rahatça gezebilmeniz için kaymayan ve suya dayanıklı bir plaj terliği veya sandalet almanız önemlidir.

  7. Plaj Çantası: Tüm plaj eşyalarınızı taşıyabileceğiniz, su geçirmez bir plaj çantası edinmek işinizi kolaylaştıracaktır.

  8. Su Geçirmez Telefon Kılıfı: Plajda su, kum ve güneşten telefonunuzu korumak için su geçirmez bir telefon kılıfı kullanabilirsiniz.

  9. Soğutucu Çanta: Plajda serin içecekler ve atıştırmalıklar için bir soğutucu çanta alabilirsiniz. Böylece ferahlatıcı içeceklerinizi taze tutabilirsiniz.

  10. Plaj Oyunları: Eğlence için plajda oynayabileceğiniz bir plaj topu, raketler veya plaj oyunları alabilirsiniz.

Bu listeye bağlı kalarak plaj keyfinizi artırabilirsiniz. Ayrıca, plaja gitmeden önce hava durumunu kontrol etmek ve ihtiyaçlarınıza uygun ekstra eşyalar eklemek önemlidir. İyi bir tatil geçirmeniz dileğiyle!

اترك تعليقك